Микола Іванович Бодня є одним з провідних фахівців в області лікування ударно-хвильової терапії. 30-річний досвід в неврології дозволив йому досягти великих успіхів у лікуванні своїх пацієнтів.

В Україні та в Грузії Микола Іванович очолює 2 з найбільших медичних центрiв ударно-хвильової терапії.

Bodnia Medical — це центр по реалізації апаратів для лікування пацієнтів ударно-хвильовою терапією. А Микола Іванович Бодня є уповноважений представник виробника апаратiв Storz Medical в Україні.

Компанія Storz Medical є лідером iз створювання інноваційного медичного обладнання. Надійна швейцарська якість дозволила компанії швидко розростися з 1987 року. Зараз вона займає лідируючі позиції на ринку медичної техніки преміум-класу.


Основна специфікація цього бренду у виробництві апаратів для ударно-хвильової терапії. Ця методика дозволяє справлятися з самими різними захворюваннями простим і безболісним способом.


Найбільш ефективно обладнання від Storz Medical застосовується в таких напрямках:

  1. Урологія
  2. Дерматологія
  3. Хірургія
  4. Травматологія
  5. Кардіологія
  6. Реабілітаційна медицина

Наш медичний центр BODNIA MEDICAL співпрацює з виробником обладнання по ударно-хвильовiй терапії, і готовий постачати його в будь-яку точку України: від Львова до Краматорська, та від Києва до Херсона.

Ми не тільки продаємо якісне медичне обладнання, а й навчаємо правильної його експлуатації для досягнення максимального ефекту в лікуванні.
Крім самого устаткування ми надаємо можливість придбати різні аксесуари, які зможуть розширити спектр застосування вашої медичної техніки.