Купити апарат ударно-хвильової терапії варто медичним клінікам і приватним фізіотерапевтичним кабінетами. Ця методологія дозволяє надати реальну допомогу пацієнтам і гарантувати успіх лікування.

Вчені з’ясували, що ефективність ударно-хвильової терапії при лікуванні опорно-рухового апарату і різних патологій тканин сягає 80%. Гарантія на обладнання складає 12 місяців, а термін його окупності досить швидкий, в залежності від цінника, який ви встановите на послугу.

Ударно-хвильову терапію винайшли європейські інженери. Перевага пристрою в тому, що воно може працювати від звичайної електромережі і не потребує ніяких додаткових витратних матеріалів. Апарат перетворює електрику в механічні коливання, які завдяки спрямованій дії проникають в м’які тканини і надають необхідний вплив.

За своєю ефективністю на м’які тканини і суглоби, апарати УВТ порівнянні з сеансами глибокого масажу. Вони дозволяють поліпшувати кровообіг в місці застосування і прискорювати метаболізм. У людини усуваються болі і напруга, а живлення тканин покращується.

Методологія УВТ ефективно себе показала при усуненні каменів в нирках і жовчному міхурі. За допомогою апарату можна вилікувати хворого без операції.

При застосуванні апаратів для ударно-хвильової терапії немає необхідності у використанні анестетиків. Все лікування проходить максимально безболісно і швидко. Один сеанс триває до 20 хвилин. Один курс лікування включає в себе від 3 до 5 сеансів. Таким чином, для пацієнта це все відбувається максимально комфортно.

Устаткування для ударно-хвильової терапії сертифіковане за всіма стандартами України і Європейського Союзу. А купити апарат ударно-хвильової терапії в Україні з усіма сертифікатами і повним пакетом документів можна у нас. Зв’яжіться з нами у зручний для вас час, і ми дамо повну консультацію.

Компанія BODNIA MEDICAL пропонує апарати ударно-хвильової терапії з повним сервісом + гарантія. У нас низькі ціни і доставка по Україні безкоштовна.